| ||||
| Новий Рік в ЗакарпаттіЗасніжені Карпати, замки, вина, гостинні люди, все це і не лише,
чекає на Вас якщо Ви відвідаєте тур
“Мелодії новорічного Закарпаття”
(село Боржава)
1295 грн ( в ціні святкування Нового Року)
Дата проведення: субота 31 грудня 2011р. – понеділок 02 січня 2012р.
План туру: 1 день (субота): виїзд зі Львова (08:00) – Санаторій Карпати (екскурсія територією палацу Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Боржава (поселення) – Велика Бийгань (Новорічна Забава). 2 день (неділя): Боржава (сніданко-обід) – Берегово (купання в термальному басейні, дегустація вин, екскурсія) – Боржава (вечеря) – Велика Бийгань (дискотека). 3 день (понеділок): сніданок і виїзд (08:00) – Іза (виставка-продаж виробів з лози) – Келечин (набирання унікальної мінеральної води) – Пилипець (підйом на канатно-крісельній дорозі на гору Гимба, катання на санках і лижах, огляд водоспаду Шипіт) – Львів (повернення о 22:00).
На Вас чекають: - неймовірна “Новорічна Забава” в ресторані “Family” села Велика Бийгань; - знайомства із історією, звичаями та культурою Закарпаття; - найкращі страви закарпатської кухні; - найвидатніші історичні пам’ятки краю: замок Шенборна, Мукачівський замок, історичний центр Берегово, чудові дерев’яні храми; - засніжені вершини і панорами Карпат, водоспад Шипіт, купання в термальному басейні; - відновлення краси і сили за допомогою лікувальних вод “Джерела Краси” та унікальних вод “келечинська” і “соймівська”, що не мають аналогів у світі; - дегустація найкращих марочних вин Закарпаття у стародавніх винних підвалах та приватних господарів Берегівського району; - ну і звичайно сніжки, санки, лижі та інші види зимової ейфорії.
НОВОРІЧНА ЗАБАВА! Новорічне святкування відбувається в ресторані “Family” села Велика Бийгань. Орієнтовний початок Новорічної програми 21:00. Розважає гостей естрадний оркестр “Колімпус”, вчить танців найкращий танцювальний колектив Берегівського району. В новорічній програмі Вас чекають закарпатські народні танці, угорські та циганські танці, для особливих поціновувачів класичні та спортивні танці. Всі охочі навчаться танцювати чардаш, візьмуть участь в забавах, конкурсах на кмітливість та винахідливість, поспівають в караоке-шоу, спробують щастя в розіграші лотереї. Закінчує програму святкувань феєрверк. Меню святкової вечері: - Холодні закуски, рулети, відбивні, котлети; - салат картопляний (схожий на олів’є), вінігрет, мариновані огірки, перець і т.д.; - бульйон угорський (з чігою - домашнім вермішелем); - дісно-перкельт (свинина тушкована з червоним перцем) з двома домашніми традиційними гарнірами нокедлі і торгоня); - солодощі; - спеціальні страви, які готуються лише на Новий рік і ті хто їх спробує будуть здоровими і щасливими в 2011 році. Меню: коргельлевш (домашня ковбаса, квашена капуста з м’ясом, підбивана з сметаною і червоним перцем), гурка домашня та домашня ковбаса з картопляним пюре, чоломад (спеціальний новорічний овочевий салат). - вино, палинка, мінеральна вода.
Детальний опис екскурсійних об’єктів: Санаторій Карпати. Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших замків країни, наче у казку запрошує Вас мисливський замок графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Замок оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами.
Мукачево. Звідки б Ви не наближалися до Мукачева, за десятки кілометрів, на одинокій гостроверхій сопці, як магніт, Вас притягує овіяний легендами і бойовою славою мукачівський замок “Паланок” (XIV ст.). Цей визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя був збудований для охорони і контролю торгових і військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Спорудив замок руський князь Федір Корятович і перетворив його у свою резиденцію. Замкові стіни пам’ятають свою захисницю Ілону Зріні, що проявила дива мужності та героїзму при обороні замку. Крім потужного замку в Мукачеві є ще багато цікавого: каплиця св. Мартина (XIV ст.), жіночий Миколаївський монастир на Чернечій горі (XVIIІ ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасна зелена ратуша (1903р.).
Берегове. Якщо хочете відчути себе в іншій країні, де більшість людей не розуміють української, російської та англійської, однозначно Вам треба в столицю угорської України - Берегово. Саме місто підготувало для гостей готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), “Графський двір” – садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.). Але найбільше туристів цікавлять унікальні термальні води, що піднімаються з глибини 1600 м. та лікують від 86 хвороб, аналоги їм є лише в Новій Зеландії.
Іза. Столиця лозоплетіння України, проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих ужиткових до справжніх витворів мистецтва.
Пилипець. Тут знаходиться один з найкрасивіших водоспадів України - Шипіт, що з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину. Водоспад бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Проведення часу біля Шипоту допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили. * * * ВАРТІСТЬ туру: 1295 грн./особа. У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання (дві ночі), Новорічна забава (програма, їжа, напої, в т.ч. алкогольні), сніданко-обід у 2-й день, вечеря в 2-й день, сніданок на 3-й день, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в музеях, замках, купання в термальному басейні, обіди в 1-й і 3-й день, дегустація вина, підйом на канатно-крісельній дорозі.
Вартість вхідних квитків: територія замку Шенборна (загальний – 5 грн., учні – 2,50 грн.), Мукачівський замок (загальний і студентський – 10 грн., учні – 5 грн.), термальний басейн в Берегово (загальний – 50 грн./год. і діти до 13 років – 10 грн./год.), дегустація вин (40 грн./особа, екскурсія без споживання вина 20 грн./особа), водоспад Шипіт (загальний – 3 грн., учні – б/к), підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба (загальний - 30 грн. в обидві сторони, діти до 10 років - 15 грн. в обидві сторони).
Проживання і харчування: проживання відбувається в затишних угорських садибах сільського зеленого туризму села Боржава (Берегівський район), номери: 2-х і 3-х місні з вигодами. Фото садиб можна побачити тут https://picasaweb.google.com/vidviday.com.ua/bsRqm# Обід в 1-й день – відбувається у місті Мукачево в ресторан “Рів’єра”. Обід в 3-й день – відбувається в бойківському ресторані в Пилипці. |