АКТУАЛЬНО!

Чому саме Україна

Численні архітектурні пам’ятки, старовинні замки та фортеці, музеї просто неба, чудові Карпатські та Кримські гори і Чорне море. Усі ці туристичні принади манять до України численних іноземних туристів. Щороку до Україну прибувають мільйони мандрівників, передусім з Росії, Східної та Західної Європи і з США, Канади, Австралії, країн Латинської Америки. Постійний потік туристів ставить країну у список одних з найбільш відвідуваних країн.

В самому серці України розташована її столиця – Київ. Місто розкинулось по обидва береги ріки Дніпро. Київ – справжня перлина архітектурної спадщини України. Тут збереглися будівлі ще з одинадцятого сторіччя. Софійський собор - пам’ятка архітектури і монументального живопису 11 — 18 століть, одна з небагатьох уцілілих споруд часів Київської Русі. 250 квадратних метрів мозаїк та 3 тисячі метрів фресок збереглись крізь віки. Ансамбль Софійського монастиря внесли до Списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Золоті ворота — головна брама стародавнього Києва. Залишки стін воріт збереглися донині. Тепер тут розміщений музей. Маріїнський палац у Києві зведений у середині вісімнадцятого сторіччя. Це шедевр архітектури бароко. Інтер`єр кожного приміщення палацу має неповторний вигляд. Зараз у цій історичній споруді відбуваються різноманітні урочисті державні заходи.

На південному заході України – гори Карпати. Це ідеальне місце для гірського відпочинку. Карпатський регіон багатий на численні музеї та ринки народного мистецтва. Найвідоміший центр гірського відпочинку – містечко Яремче. Чудовий гірський клімат та автентичність постійно манять туристів. Десятки тисяч мандрівників щороку підкоряють найвищу вершину України – Говерлу. Поціновувачів гірськолижного відпочинку взимку у Карпатах приймають курорти Драгобрат, Буковель, Славське.

Культурним серцем України є місто Львів, що на заході країни. Заснування міста датується серединою тринадцятого століття. Назвали Львів на честь його засновника – князя Лева. Нині місто може похизуватися численними архітектурними пам’ятками, музеями, галереями та парками. Аби оцінити всю красу Львова, радимо прогулятися центром міста. Історичний центр міста Лева занесли до світової спадщини ЮНЕСКО.

Чи не головна гордість Львова – його Оперний театр. Львівську оперу вважають одним з найгарніших театрів у Європі. Відому каплицю Боїмів звели на початку сімнадцятого століття. Вона поєднує стилі зрілого ренесансу та бароко. Фасади каплиці прикрашені фресками та декоративними елементами. Окрасою міста є Шевченківський гай. Це – музей народної архітектури та побуту. На території у понад 60 гектарів ви знайдете більше сотні пам’яток народної архітектури.

Україну також можна назвати країною стародавніх замків та фортець. Від Кам’янець-Подільського, Підгорецького, ОлеськогоЗолочівського замків важко відвести свій погляд. Прекрасна архітектура тут поєднується із мальовничими пейзажами. Олеський замок – видатна пам’ятка архітектури 14 століття. За свою довгу історію він був і твердинею, і пишним палацом. Тепер тут – замок-музей, відкритий для усіх охочих відвідувачів.

Чим саме привабливий туризм в Україні? Тут - вигідне географічне розташування, чудові кліматичні умови та оригінальний національний колорит. В Україні 150 тисяч пам’яток культури, архітектури та археології, що відображають історію країни. А численні фестивалі та мистецькі заходи дають можливість туристам пізнати українські звичаї, традиції та культуру народу.