Каталог сайтів України:

«Цензор.НЕТ» – український новинний суспільно-політичний інтернет-портал


Сайт видання 👉 https://censor.net/

«Цензор.НЕТ» – український новинний суспільно-політичний інтернет-портал із популярним форумом, був заснований журналістом Юрієм Бутусовим у 2004 році. Портал посідає одне з лідируючих місць серед інтернет-ЗМІ України.

Головним редактором є Юрій Бутусов. Видання позиціонує себе як сайт «емоційних новин». Слоганом сайту є фраза головного редактора: «Цензор.НЕТ – це популярна політика з коментарями електорату». Матеріали на сайті публікуються українською та російською мовами, частина з них перекладається англійською, коментатори на форумі використовують як російську, так і українську мови.

У березні 2015 року «Цензор.НЕТ» було визнано найкращим інтернет-медіа року за версією загальнонаціональної програми «Людина року». Відповідну нагороду у палаці «Україна» на урочистій церемонії вручення премії «Людина року-2014» отримав головний редактор видання «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов. Сайт був включений у Білий каталог сайтів України

У 2020 році «Цензор.НЕТ» визнано добре відомим, про що свідчить рішення Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.